ИП Здоровий рух 

Львов

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать
×

ИП Здоровий рух 

Якщо Ви думаєте, що без ліків і операцій позбутися складних захворювань хребта неможливо, зверніться у лікувальний центр «Здоровий рух», де Вас неодмінно зможуть переконати в тому, що лікування рухом є дієвим і при використанні передових методик кінезітерапії відновити здорове функціонування хребта дуже навіть можна, при цьому повністю виключається можливість рецидиву хвороби, завдяки профілактичним методам відновлення.

1. Кінезітерапія.
Дану методику слід сприймати як чітко алгоритмізовану систему послідовного позбавлення людини від хронічних захворювань. Завдяки індивідуально розроблених лікувальних програм з обов'язковим урахуванням стану кожного пацієнта без будь-яких операційних втручань:
• нормалізуються моторні розлади в області хребта і кінцівках;
• відновлюється працездатність організму;
• відбувається повне позбавлення від непотрібного страху перед болем і своїм тілом.

2. Персональний підхід.
З урахуванням індивідуальних особливостей і відповідно до рівня фізичної підготовки для кожного пацієнта складається лікувально-відновлювальна програма занять, яка дозволяє максимально опрацювати всі необхідні для одужання групи м'язів.


3. Якісні тренажери - невід'ємна складова дієвих методів лікування захворювань хребта.

Адже при лікуванні кінезітерапією важливим є дотримання відповідності точок опори тренажера точкам опори людського організму, потрібна зміна опори в процесі руху і адаптація навантаження до постійних силових вдосконалень, необхідна наявність обмежувальних механізмів, які дозволять користувачеві вибирати потрібні кути нахилу і задавати ступінь розтягування і багато іншого. Саме таким обладнанням володіє клініка «Здоровий рух».